°C

Magazyn Żużlowy: Radosław Walczak, Tomasz Lorek

fot. Jacek Białogłowy

Zapraszamy na kolejną, pierwszą w 2019 roku odsłonę Magazynu Żużlowego Radia Zielona Góra.

W programie zaprezentowaliśmy dwie rozmowy. Pierwsza dotyczyła głównie górskiego obozu kondycyjnego w Białce Tatrzańskiej, na którym przebywają aktualnie młodzi zawodnicy Falubazu. Tutaj wypowiedział się trener Radosław Walczak, który przygotowuje naszych żużlowców pod względem motorycznym do nowego sezonu.

W drugiej części programu rozmawialiśmy o innych, bieżących żużlowych tematach z kraju. Nasz ekspert Tomasz Lorek skomentował odmowę przyznania licencji Stali Rzeszów na starty w sezonie 2019 w pierwszej lidze. Ponadto, wspólnie z dziennikarzem Polsatu Sport spróbowaliśmy „poszukać” nowego klubu dla czterokrotnego IMŚ na żużlu, Grega Hancocka, który w związku z powyższym – stał się wolnym zawodnikiem.

Cały program do odsłuchania poniżej:

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.