°C

MABEL – Don’t Call Me Up

'Don’t Call Me Up' to kolejny etap w ekscytującej karierze 22-latki, która może pochwalić się ponad 2 mln sprzedanych singli w samej Wielkiej Brytanii. Utwór pokazuje, że artystka nie czuje żadnego skrępowania w drodze do bycia najgorętszym dobrem eksportowym Anglii w kategorii gwiazd popu.

Współautorami utworu są Mabel, Steve Mac (‚Shape of You’ Eda Sheerana, ‚If You’re Over Me’jkhoi=ok Years & Years) i Kamille Purcell (Little Mix, Mist, Clean Bandit). Mabel śpiewa o odnajdywaniu siły w rozstaniu. 

Mabel wytacza swój autorski, płomienny szlak – The Guardian
Jedna z najlepszych nowych artystek tego roku… Mabel urodziła się, by występować na scenie – Sunday Times
Najlepsze R&B jakie powstało w Londynie w ostatnim czasie – The Fader
Bez mrugnięcia okiem przewraca do góry nogami świat muzyczny zdominowany przez mężczyzn – Dazed
Bogactwo dźwięków i uczciwość, która ją wyróżnia – Noisey

Artystka wychowywała się i dorastała w wielu miejscach: Szwecji, Maladze, Londynie. Utwory na jej debiutanckim mixtape ‚Ivy To Roses’ poruszały wiele tematów, od młodzieńczej miłości, poprzez złamane serce, wyzwania, jakie spotykają związki w czasach cyfrowych, aż do kwestii związanych z lękiem, słabościami, różnicami kulturowych i chęci czucia się dobrze we własnej skórze. Muzyka Mabel stała się ścieżką dźwiękową dla wszystkich, którzy swoje słabości pragną przekuć w wewnętrzną siłę.

Do najważniejszych utworów w dotychczasowym dorobku Mabel należą ‚Finders Keepers’, ‚My Lover’ oraz ‚Ring Ring’.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.