°C

MABEL – Don’t Call Me Up

 

'Don’t Call Me Up' to kolejny etap w ekscytującej karierze 22-latki, która może pochwalić się ponad 2 mln sprzedanych singli w samej Wielkiej Brytanii. Utwór pokazuje, że artystka nie czuje żadnego skrępowania w drodze do bycia najgorętszym dobrem eksportowym Anglii w kategorii gwiazd popu.

Współautorami utworu są Mabel, Steve Mac (‚Shape of You’ Eda Sheerana, ‚If You’re Over Me’jkhoi=ok Years & Years) i Kamille Purcell (Little Mix, Mist, Clean Bandit). Mabel śpiewa o odnajdywaniu siły w rozstaniu. 

Mabel wytacza swój autorski, płomienny szlak – The Guardian
Jedna z najlepszych nowych artystek tego roku… Mabel urodziła się, by występować na scenie – Sunday Times
Najlepsze R&B jakie powstało w Londynie w ostatnim czasie – The Fader
Bez mrugnięcia okiem przewraca do góry nogami świat muzyczny zdominowany przez mężczyzn – Dazed
Bogactwo dźwięków i uczciwość, która ją wyróżnia – Noisey

Artystka wychowywała się i dorastała w wielu miejscach: Szwecji, Maladze, Londynie. Utwory na jej debiutanckim mixtape ‚Ivy To Roses’ poruszały wiele tematów, od młodzieńczej miłości, poprzez złamane serce, wyzwania, jakie spotykają związki w czasach cyfrowych, aż do kwestii związanych z lękiem, słabościami, różnicami kulturowych i chęci czucia się dobrze we własnej skórze. Muzyka Mabel stała się ścieżką dźwiękową dla wszystkich, którzy swoje słabości pragną przekuć w wewnętrzną siłę.

Do najważniejszych utworów w dotychczasowym dorobku Mabel należą ‚Finders Keepers’, ‚My Lover’ oraz ‚Ring Ring’.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku