°C

JONAS BROTHERS Sucker

To nie sen – Jonas Brothers powracają! Jeden z najważniejszych popowych zespołów XXI wieku – Jonas Brothers – niespodziewanie powrócił z zupełnie nową piosenką! Do nagrania 'Sucker' powstał również teledysk w gwiazdorskiej obsadzie.

Po sześciu latach przerwy, Nick, Joe i Kevin Jonas powracają jako zespół. ‚Sucker’ to czarujący i niezwykle chwytliwy utwór. Za produkcję odpowiadają Ryan Tedder oraz Frank Dukes.
Za reżyserię teledysku odpowiada Anthony Mandler. W klipie, poza samym zespołem, pojawiają się partnerki muzyków: Priyanka Chopra Jonas, Danielle Jonas i Sophie Turner, jak również Jack Lawless, perkusista DNCE.

W przyszłym tygodniu Jonas Brothers na tydzień przejmą program ‚The Late Late Show with James Corden’. Z show dowiemy się między innymi, jakie są kulisy powrotu zespołu. Nie zabraknie segmentu ‚Carpool Karaoke’. Muzycy wykonają również najnowszy singiel na żywo.

Jonas Brothers sprzedali na całym świecie ponad 17 mln albumów i mają na koncie ponad miliard streamów. Każdy z braci cieszy się udaną karierą solową, jednak wiadomość o powrocie trio zelektryzowała fanów i media. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.