°C

JENNIFER LOPEZ – Ain’t It Funny

Tą piosenkę Jennifer napisała wspólnie z Cory Rooneyem na potrzeby filmu 'The Wedding Planner', w którym miała grać organizatorkę ślubów. Film ukazał się z 2001 roku, Jennifer w nim zagrała, piosenka jednak na soundtrack nie trafiła. Czemu? Reżyser obrazu Adam Shankman stwierdził, że jest zbyt latynowska. Tym samym nagranie znalazło się na trackliście nowej płyty aktorki i wokalistki, płycie 'J.Lo'. To był dokładnie 3 singiel z albumu, ukazał się 20 czerwca 2001 roku nakładem wytwórni Epic Recordes.

Klip do piosenki kręcony był sepii, w gronie tancerek cygańskich można rozpoznać założycielkę i jedną z członkiń girlbandu Pussycat Dolls Camit Bachar. Główną męską rolę w klipie powierzono aktorowi znanemu z meksykańskich oper mydlanych – Eduardo Verástegui. Świat oczywiście natychmiast wieszczył romans pary.

Ciekawostką jest fakt, że nagranie zostało użyte do reklamy koncernu Subaru.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady netykiety. W sprawach spornych rozgłośnia może przekazać dane identyfikacyjne tj. adresy email czy IP prowadzącym postępowanie, uprawnionym organom.