°C

JAMES ARTHUR; ANNE-MARIE Rewright The Stars

Minęło zaledwie kilka tygodni od premiery długo wyczekiwanego albumu z nowymi wersjami utworów z musicalu “Król Rozrywki” -“The Greatest Showman – Reimagined'. Przypomnijmy, że płyta z oryginalnymi wersjami piosenek pokryłasię w Stanach podwójną platyną, a utwory odtworzono w serwisach streamingowych ponad 100 milionów razy.

Kompozycje, które na potrzeby filmu napisali laureaci Oscara, Grammy i Tony, Benj Pasek i Justin Paul (m.in. ‚La La Land’, ‚Dear Evan Hansen’) zostały zinterpretowane przez największegwiazdy muzyki. Z kolei utwór ‚This Is Me’ (złoty Globa za najlepszą piosenkę) znajdzie się na płycie w wyjątkowej wersji,którą nagrały oryginalna wykonawczyni Keala Settle wraz z Keshą i Missy Elliott!

Oprócz wymienionych artystek wśród gości na albumie są także: Years & Years,Jess Glynne, MAX,Ty Dolla $ign, James Arthur i Anne-Marie, Zac Brown Band. Poza tym album zawiera cztery bonusy, które przygotowali Pentatonix, Craig David, Kesha oraz Zendaya.

 

Film ‚Król rozrywki’ trafił na ekrany polskich kin 29 grudnia 2017 roku. Jego reżyserem jest Michael Gracey. Musical opowiada o drodze do sławy P.T. Barnuma, wizjonera, twórcy wspaniałego amerykańskiego cyrku i jednego z pionierów show-biznesu.

Oryginalne wydanie ścieżki dźwiękowej do ‚Króla rozrywki’ jest już podwójnie platynowe w USA (czterokrotnie w Wielkiej Brytanii) i sprzedało się w ponad 2 mln egzemplarzy. Na liście Billboardu wydawnictwo spędziło aż 31 tygodni w pierwszej dziesiątce! Trzykrotnie platyną pokryła się piosenka ‚This Is Me’. Osiągnięcia streamingowe soundtracku to ponad 3 mld odtworzeń!

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.