°C

CARLY RAE JEPSEN Now That I Found You

Nominowana do Grammy, Juno i Polaris Prize, autorka wielu hitów – Carly Rae Jepsen prezentuje nowy utwór! Posłuchajcie 'Now That I Found You'.
Wraz z premierą singla, artystka opublikowała również utwór 'No Drug Like Me'. Piosenki zapowiadające nowy album Carly Rae Jepsen, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Za produkcję ‚Now That I Found You’ odpowiada Captain Cuts, a ‚No Drug Like Me’ – John Hill oraz Jordan Palmer. Jak mówi sama artystka:
‚Now That I Found You’ opowiada o haju, w jaki wpadasz, kiedy zakochujesz się i nowa miłość wywraca twoje życie do góry nogami. Wszystkie te emocje, adrenalina – to lepsze niż jakiekolwiek narkotyki. To łączy się z ‚No Drug Like Me’, czyli obietnicą, którą postanowiłam złożyć miłości. Kiedy spotka mnie coś dobrego, zawsze będę starała się być wrażliwa, odważna i otwierać siebie – „kiedy sprawisz, że poczuję zakochanie, rozkwitnę dla ciebie”. 

Wydany w 2015 roku album ‚E*MO*TION’ zdobył rewelacyjne recenzje w takich mediach. Wielu krytyków uznało krążek za najlepszy popowy tytuł roku. Na wydawnictwie znalazł się m.in. wielki hit ‚I Really Like You’. Rok później Jepsen w ramach niespodzianki dla fanów wydała ‚E*MO*TION Side B’.
Debiutancki album artystki ‚Kiss’ ze światowym przebojem ‚Call Me Maybe’ trafił na 1. miejsce iTunes w 47 krajach, a sam singiel sprzedał się w nakładzie ponad 20 mln egzemplarzy i ma w USA status diamentowej płyty. Za kawałek Carly Rae Jepsen otrzymała w 2012 roku nominacje do Grammy w kategoriach Najlepsze solowe wykonanie pop oraz Piosenka roku.

W 2014 Jepsen zagrała główną rolę w broadwayowskiej wersji ‚Kopciuszka”, a następnie zagrała Pink Lady we ‚Frenchy’, jak również w musicalu ‚Grease: Live’. Wokalistka użyczyła głosu postaci Odette w animacji ‚Balerina’. Artystka nagrała również utwór promujący film – ‚Cut To The Feeling’ – który trafił do rankingów najlepszych piosenek 2017 roku przygotowanych przez takie media jak ‚Rolling Stone, Pitchfork, Billboard czy Noisey. W listopadzie 2018 ukazał się singiel ‚Party For One’. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.