°C

AVRIL LAVIGNE; NICKI MINAJ Dumb Blonde

Na fali ogromnego sukcesu piosenki Avril Lavigne 'Head Above Water', która w aż 18 krajach uplasowała się na 1. miejscu listy przebojów iTunes, Artystka prezentuje kolejny utwór z nowej płyty. 

Avril do współpracy zaprosiła najpopularniejszą raperkę Nicki Minaj. 

Artystka zdecydowała się napisać i opublikować bardzo osobisty i pełen emocji list do fanów, w którym opowiada o swojej przerwie i ciężkich latach spędzonych na zmaganiu się ze śmiertelną chorobą

„Jestem niesamowicie podekscytowana, że nareszcie mogę ogłosić pierwszy singiel z mojego nowego albumu. Minęło aż pięć lat odkąd wydałam ostatnią płytę. Cały ten czas byłam zmuszona spędzić w domu na walce boreliozą. To były najgorsze lata mojego życia, ponieważ towarzyszyła temu ogromna walka nie tylko fizyczna, ale również psychiczna. Udało mi się jednak zamienić ją w muzykę, z której jestem ogromnie dumna. (…) to muzyka utrzymała mnie przy życiu.” – tak wygląda tylko fragment zwierzeń Avril. Cały list przeczytać można na oficjalnej stronie Artystki. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.