°C

AREK KŁUSOWSKI – ‘Po Tamtej Stronie’

 

Arek Kłusowski powraca ze swoim długo wyczekiwanym debiutanckim albumem 'Po Tamtej Stronie'. Materiał, który usłyszymy na płycie, doskonale przedstawia wybitny warsztat wokalny i tekściarski, a przede wszystkim wyrazistą osobowość Artysty.

 

W swoich piosenkach opowiada o miłości, wartościach, dylematach i samotności. „Po tamtej stronie” to niezwykle oryginalna i emocjonalna historia opisana w kilkunastu utworach, przy pracy nad którymi wspierali Arka m.in. Daria Zawiałow oraz znakomici producenci: Michał Kush (zdobywca trzech Fryderyków), Maciej Sawoch (znany ze współpracy z Kasią Nosowską, Miuoshem czy Krzysztofem Zalewskim) oraz Marcin Kuczewski i Michał Wasilewski (zespół xxanaxx).

 

 

Liczba piosenek:
1. Dzień Po
2. Zbiegi Samotności
3. Rocznik 92
4. Treści Zakazane
5. Odejdź
6. Szukam
7. Po Tamtej Stronie
8. W Martwym Pulsie
9. Ally
10. To Już Za Nami
11. Jak
12. You Make Me Fell
13. Time Makes Us Strangers

/MTJ Agencja Artystyczna

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku