°C

AMELIA Nie Pozwolę Nam Się Bać

W 2016 roku Amelia pomyślnie przeszła krajowe eliminacje do konkursu Eurowizji Junior, gdzie zaśpiewała swoją kompozycję z własnym tekstem - 'Marzenia'. Był to pierwszy występ telewizyjny wokalistki na żywo. Rok później Amelia spróbowała swoich sił w castingu do programu The Voice Kids i została zaproszona na przesłuchania w ciemno. Udział w tym programie był dla niej wielką przygodą, która zakończyła się w finale. 

Swoim debiutanckim singlem Amelia chce pokazać, że mamy w sobie wystarczająco dużo siły, by zwalczać przeciwności losu, by dokonywać zmian na lepsze, a cały proces jest łatwiejszy, gdy dzieje się przy wsparciu najbliższych.

Program The Voice Kids otwiera drzwi do kariery młodym wokalistom. Idealnym tego przykładem jest Roksana Węgiel – zwyciężczyni pierwszej edycji programu. Okazuje się, że nie zawsze trzeba wygrać, aby osiągnąć sukces. W serwisach cyfrowych pojawił się właśnie singiel ‚Nie Pozwolę Nam Się Bać’ Amelii.

Jej pierwsze sukcesy wokalne związane są z występami na Festiwalu Piosenki Filmowej na scenie MDK w Ostrowi Mazowieckiej. Śpiew nie byłby dla nastolatki tak pasjonujący, gdyby nie mogła sama sobie akompaniować. Amelia gra na gitarze i pianinie, sama komponuje oraz pisze teksty. Pierwszy autorski utwór zaprezentowała jako 9-latka w miejskim konkursie Mam Talent, zdobywając pierwszą nagrodę. Teraz przyszedł czas na piosenkę ‚Nie Pozwolę Nam Się Bać’. 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.