°C

AGNIESZKA WIECHNIK Marionetka

W Internecie ukazał się właśnie najnowszy singiel Agnieszki Wiechnik. 'Marionetka' powstała z myślą o tych, którzy nie potrafią być do końca sobą, ponieważ zbyt mocno ulegają wpływom osób trzecich, bojąc się odrzucenia, braku akceptacji. Pozwalają, aby inni sterowali ich życiem. Uciekają przed wyrażaniem własnego zdania i walki o swoje marzenia. Życzę Wam dużo sił i odwagi, aby nauczyć się stawiać granice i mówić głośne „NIE!” – mówi wokalistka.

Agnieszka Wiechnik to wokalistka, kompozytorka, nauczycielka śpiewu i songwriterka. Uczestniczyła w jedenastej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka oraz zasiliła drużynę Beaty Kozidrak w produkcji Bitwa na Głosy. Śpiewała w chórkach takich wykonawców, jak: Kayah, Krzysztof Cugowski, Piotr Cugowski, Kasia Cerekwicka, Artur Gadowski, Majka Jeżowska, Sławek Uniatowski, Natalia Sikora, Marek Piekarczyk, Wanda Kwietniewska, Skaldowie czy Piotr Kupicha.

Od czasu do czasu wciela się również w rolę reporterki w telewizji lubelska.tv. Miłośniczka zwierząt, w szczególności buldogów francuskich, a także przedstawicielka i członek rady nadzorczej Fundacji Razem Lepiej. W minione święta Bożego Narodzenia zadebiutowała w stacjach radiowych świątecznym przebojem ‚Idą Święta’.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.