°C

Dziesiąta edycja konkursu Fantazje Zielonogórskie

fot. archiwum
 

Zielonogórski Klub Fantastyki Ad Astra ogłasza X edycję otwartego konkursu literackiego Fantazje Zielonogórskie. Opowiadanie fantastyczne może być inspirowane przeszłością, teraźniejszością lub przyszłością Zielonej Góry.

– Prace powinny być osadzone w konwencji szeroko pojmowanej fantastyki splecionej z wątkami zielonogórskiej historii lub codzienności – mówi Maciej Dobrowolski, sekretarz konkursu:

Z wynikami pracy jury poznamy w lipcu. Opowiadania należy nadsyłać do 30 czerwca 2020 r. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.fantazje.adastra.zgora.pl. 34. Bachanalia Fantastyczne odbędą się w tym roku w październiku. Wtedy też odbędzie się uroczysta gala z okazji 10-lecia konkursu i wręczenie nagród.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku